Куди податися влітку?

Для багатьох з нас літній відпочинок часто асоціюється з морем, проте чому б не поїхати в Карпати?Подихати свіжим повітрям, помилуватися чудовими краєвидами, піти у гори і просто відпочити від буденщини.
               Серед чарівних Карпат розташоване мальовниче селище Ворохта. Чимало туристів з усіх усюд приїжджають сюди, щоб насолодитися принадами цього чарівного куточка. Проте, крім чудової природи, тут є також ще безліч інших розваг.
               Приїхавши у Ворохту, ви можете зупинитись у Гірській хатині, де вас зустрінуть привітні господарі, тепло приймуть та розкажуть вам безліч цікавого про походи в гори, про історію краю…Проживання у Гірській хатині принесе вам хороші враження, якщо ви любите активний відпочинок, оскільки у садибі є багато елементів інтер’єру, які будуть цікавими для туриста.
               Влітку у Ворохті ви також можете кататись на квадроциклах, спуститись на зіп лайні, посмажити, врешті решт, шашлик на галявині чи коло річки, позасмагати на сонечку і просто насолодитись карпатською природою.
               На власному авто або ж маршрутним таксі маєте можливість поїхати на Буковель, де не лише взимку, а й влітку пропонується багато цікавих розваг. Буковель знаходиться неподалік від Ворохти, тому варто б заїхати туди хоча б на деньок. Тут ви маєте шанс покататись на конях, велосипедах, також відвідати пляж, піти на рибалку та скористатися безліччю всього, що пропонується туристу під час проживання в Карпатах.
               Ціни, як на проживання у Ворохті (в тому числі і в Гірській хатині), так і на харчування є демократичними. Порівнюючи з морем, ви отримаєте не менше задоволення, але за приємнішу ціну! Тому не гайте часу, а збирайте своїх близьких і відправляйтеся туди, де чарівні гори, де на вас завжди чекають гостинні гуцули – у Ворохту!