Прокат гірськолижного спорядженняПрокатний пункт для зручності гостей  розташований безпосередньо на території комплексу котеджів «Скита» - біля котеджу на 8-10 осіб.
Асортимент прокатного пункту розрахований на усі вікові групи відпочивальників. Гостям пропонується широкий вибір нового сучасного гірськолижного спорядження відомих виробників (Fisher, Salomon,  Atomic, Dynastar, Rossignol, Scott, Volant), у т.ч. найновіші моделі сноубордів; для наймолодших гостей у прокаті є санчата. Спорядження у прокатному пункті проходить регулярний відповідний сервіс: воскування, заточку, полірування.
Окрім основного спорядження клієнти можуть взяти у прокат шоломи, лижні маски/окуляри, рукавиці та відповідні захисти для бордерів та лижників.
У приміщенні прокатного пункту також можна придбати шапки, рукавиці, «балаклави», окуляри/лижні маски, лижні шкарпетки та інші товари індивідуального користування - теплі, зручні та актуальні для сезону.

Вартість* прокату спорядження (за 1 день на 1 особу): 

- лижі (лижі, ботінки, палиці, шолом) - 60-80-120 грн.;
- сноуборд (борд, ботінки, шолом) - 90-110 грн.;
- сучасний гірськолижний костюм - 100-120 грн.;
- сані та санчата -  40-60 грн.;
- лижні окуляри/маски -  20-30 грн.;
*Вартість прокату залежить від  якості вибраного спорядження, тривалості прокату, сезону (згідно сезонності ТК Буковель).

Нова популярна послуга від садиби «Скита» – прокат лижних костюмів. У наявності широкий асортимент костюмів всіх розмірів.
Графік роботи прокатного пункту – з 8.00 до 20.00 щодня під час гірськолижного сезону. У Новорічний сезон (з 28.12 по 08.01) бажано завчасно (телефоном) повідомити прокатний пункт про бажання винайняти певне гірськолижне спорядження, щоб забронювати його.