«Зелений Ровер» пропонує:

Велосипедні екскурсії:

Ставши учасником екскурсії від велоцентру "Зелений Ровер", Ви побачите старовинні гуцульські церкви, діючий польський костьол, кілька десятків австрійських та польських віл, а також дві унікальні пам'ятки, які є тільки у Ворохті: австрійські залізничні мости-віадуки, збудовані сто двадцять років тому, та трампліни для стрибків на лижах, які функціонують цілорічно.
Якщо пощастить, ви навіть побачите спортсменів-стрибунів! А шлях на вершину трамплінів допоможе здолати канатно-крісельна дорога.
У програму туру, який триває близько 4 годин, входить прокат гірського велосипеду та шолому, інструктаж та супровід гідів, а також смачний обід на природі.
Весь маршрут подорожі проходить заповідною територією Карпатського національного природного парку. 90% шляху йде другорядними асфальтованими та ґрунтовими дорогами з дуже незначним автомобільним рухом.
Рівень складності траси – початковий, але будьте готові до подолання гірських підйомів та швидких спусків!

Вартість участі у велосипедному турі: 150 грн.*

*(можливі також екскурсії за іншими маршрутами, за бажанням клієнтів можливі зміни стандартних маршрутів, або поєднання декількох різних маршрутів, що тягне за собою збільшення вартості та тривалості туру ).
Довідки та замовлення за тел.:
066 316 94 02, 096 315 0509