Високий Перевал

Запрошуємо Вас завітати в колибу "Високий перевал", яка розташована в с. Яблуниця – нова дорога на Буковель.
Колибу збудовано в традиційному гуцульському стилі зі стрімким шпилястим дахом, який нагадує вершини навколишніх гір. З вікон відкривається вид на г. Говерла, г. Петрос, Свидовецький гірський хребет.
В нашому закладі, який розрахований на 200 посадкових місць, на Вас чекає досвідчена команда кухарів та офіціантів.
В меню колиби переважають традиційні страви української кухні. Ми готуємо їжу за давніми, бабусиними рецептами. Багато страв запікаємо на дровах у печі. Така їжа смачна і корисна. Скуштувавши її раз Ви захочете прийти до нас ще і ще. Страви подаються в глиняній посуді, на дерев’яних тацях, при свічках. Все це створює неповторну атмосферу застілля.
Доповнює її великий камін, в якому в холодні пори року горить вогонь та готуються страви на грані.
Внутрішній простір колиби візуально поділений на кілька залів з великими панорамними вікнами. Приміщення багато декороване давніми предметами побуту гуцулів, елементами одягу та вишивки, старовинними фотографіями, саморобними дерев’яними лижами, які вже стали легендою, бо гуцули з давніх-давен були добрими лижниками.
Для Вас організовуємо святкування весіль, ювілеїв, дитячих ранків та інших сімейних та родинних свят. Займаємось також організацією колективного відпочинку, можливо з виїздом у гори. Обслуговуємо групи від 50 до 200 осіб по окремому меню за попереднім замовленням.
Чекаємо на Вас як на дорогих і бажаних гостей.
Наша адреса с. Яблуниця, вул. Горішків.
Адміністратор Руслана: - 067 555 10 05